Jesteś tutaj: Instruktorzy

Instruktorzy

Jakub Sterczyński

Urodzony 01.01.1988 w Poznaniu. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku turystyka i rekreacja. Trener pływania II klasy w KU AZS UAM Poznań. Medalista Mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców a teraz także Masters w pływaniu. Specjalista od stylu zmiennego, czyli żaden styl mu nie straszny.
Co robi kiedy nie pracuje? Jest raczej typem domatora, bo w domu odpoczywa mu się najlepiej. W tym czasie lubi poczytać, pograć w "planszówki", czy po prostu spędzać czas z rodziną. Interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną i tenisem. Sam też czasem chwyta za rakietę. Do czego dąży? Aby jego zawodnicy pływali szybciej od niego. Czego żałuje? Tego, że wiedza i świadomość którą posiada teraz, kiedyś mogła sprawić, że byłby lepszym zawodnikiem.

Maciej Waliński

Urodzony 27.01.1992 w Poznaniu. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku wychowanie fizyczne. Instruktor pływania. Zatrudniony jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 51 w Poznaniu ,gdzie prowadzi treningi w klasach o profilu pływackim. W czasie wakacji letnich i ferii zimowych wychowawca kolonijny oraz instruktor narciarstwa.
Czerpie ogromną satysfakcję widząc efekt pracy u swoich uczniów. Uwielbia pracę z dziećmi, jest cierpliwy,będąc jednocześnie wymagającym dla swoich podopiecznych. Stara się ,aby swoim zaangażowaniem,profesjonalizmem oraz podejściem do ucznia wyzwolić u niego chęć do nauki pływania.

Karolina Sterczyńska

Urodzona 18.04.1989r w Zielonej Górze. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Instruktora pływania. W przeszłości medalistka i finalistka Mistrzostw Polski juniorów i seniorów w pływaniu, obecnie medalistka i rekordzistka Polski w pływaniu Masters. Swoje doświadczenie, pasję i wiedzę pragnie przekazywać następnym pokoleniom młodych pływaków. Wciąż się rozwija, szuka nowych wyzwań. Rzetelna, cierpliwa, potrafi zachęcić do pracy nawet najbardziej opornych uczniów. Wierzy, że pływanie może dawać radość i satysfakcję każdemu.

 


Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez wpistudio.com