Jesteś tutaj: O nas

O nas

Szkoła pływania KU AZS UAM Poznań to część klubu sportowego KU AZS UAM Poznań. Prowadzimy zajęcia z oswajania z wodą, nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy pod patronatem i z wsparciem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzimy zajęcia na pływalni uniwersyteckiej przy ul. Strażewicza 21 w Poznaniu. Proponujemy kompleksowe wsparcie bez względu na wiek, płeć, predyspozycję, zdrowie, posiadane umiejętności. Nie ma dla nas znaczenia, co potrafisz, w jakim punkcie swojego pływackiego rozwoju jesteś, czy chcesz się nauczyć pływać czy przygotować do startu na zawodach, rozwinąć sportowo czy po prostu bezpiecznie czuć się w wodzie, a może tylko w ciekawy sposób spędzić czas, szukasz miejsca do odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy – dołożymy wszelkich starań, byś mógł znaleźć to, czego szukasz. Koncentrujemy się na fundamentach pływania – doskonałym oswojeniem z woda i poprawnej technice, abyś czuł się bezpiecznie i uniknął kontuzji. Stosujemy najnowocześniejsze metody nauki i treningu oparte o współczesna wiedzę.  Przygotowany przez nas program jest profesjonalny, nieustannie udoskonalany, dostosowywany do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych

Nasz młody, cierpliwy zespół podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań, zaraża pasją, pozytywną energią i miłością do pływania, propaguje zdrowy styl życia, zaszczepia w kursantach duch zdrowej rywalizacji zgodnej z zasadami fair play. Znajduje balans pomiędzy pracą a dobra zabawą. Instruktorzy są wymagający i konsekwentni, ale robią wszystko, by trening pływacki nie wiązał się z nudą, ale dobrą zabawą i wspaniałą atmosferą.

Najbardziej utalentowane dzieci, które marzą o karierze profesjonalnych pływaków mają szansę rozwijać swój talent, podnosić poziom swoich umiejętności i podejmować nowe wyzwania w klubie sportowym KU AZS UAM Poznań. Pływać może każdy, zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy i zacznij swoją przygodę z pływaniem. Jesteś dla nas wyjątkowy i czerpiemy radość z twoich sukcesów.

Pływanie jest nie tylko naszą pasją, ale stylem bycia - chcemy Was tym zarazić!

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez wpistudio.com